Yenimahalle Keçiören

In 2 El Eşya by Candan

Başkent’in büyük ve metropol bir il olması, içinde yaşayan insanlar ve devlet daireleri, üniversiteler ile diğer kamu kurumları da göz önünde bulundurularak düşünüldüğünde İkinci el eşya olarak bilinen bu sektörde ne kadar büyük bir potansiyel olduğunu görmekte ve buna göre hizmet ağımızı da kurmaktayız. Şehrin her yerine hizmeti en kaliteli şekilde götüren firmamız Yenimahalle ilçesine bağlı tüm mahallelere 2 el eşya alımı için gelmekte, nakliye hamaliye gibi bağlantıları kurarak tüm ürünlerinizi satın almaktadır.

Yenimahallede ikamet eden müşterilerimizin evlerinde bulunan ve kullanılabilir, çalışır durumdaki bütün eşyaları profesyonel bir şekilde inceleyerek, yerinde teklif vererek ikinci el malzeme mobilya elektronik antika vs olarak alım yapmaktayız. Kullanılmış eşyalarınızı Yenimahalle ilçesinde hızlı bir şekilde satmak isteyenlere bizim naçizane tavsiyemiz telefon numaralarımız aramaları ve bizden de bir fiyat teklifi almalarıdır. Kaliteli ve düzgün bir hizmet verme garantisi sunan firmamızla görüşerek bizden de teklif almanız sizin için uygun olacaktır.

Değerli eşyalarınız, mobilya ve diğer ürünleriniz için evinize, ofisinize ve istediğiniz her hangibi adrese gelebiliriz. Bunun için lütfen 0 535 372 47 72 mobil numaramızı arayın yada whatsapp üzerinden bize resim atın hemen fiyat verelim.