Çankaya

In 2 El Eşya by Candan

Çankaya da yeni eşya aldıysanız ve bu yüzden elinizdeki kullanılmış ya da kullanılmamış 2. El eşyaları satmak istiyorsanız, güvenilir ve bir o kadar da dürüst iş yerleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu aşamada Çankaya ikinci el eşya alanlar arasında en iyi opsiyonun hızlı hizmetin adresinin candanikincielesya.com olduğunu bilmenizi isteriz.

Tüm ürünlerde, en uygun fiyat teklifleri sunan ve bu konuda istismarı ortadan kaldıran firmamız sayesinde, siz de eski ya da yeni 2. El eşyalarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz. İş yerimize gelerek ya da adresinizi teyit ederek tüm satacağınız malzemelerinizi bize teslim edebilir, karşılığında beklediğiniz yüksek ücreti nakit olarak alabilirsiniz.

Firmamız, tüm eşyalarınızı pahası değerinde satın almakta ve ücretini peşin ödemektedir. Ne kadar ücrete alınmış olursa olsun hiçbir koşula bağlanmadan, eşya alınır alınmaz ücreti peşin ödenmektedir. Ayrıca, istemeniz durumunda eşyalarınız adresinizden firma yetkililerimiz tarafından kapıdan alınabilmektedir. Bu yüzden herhangi bir efor da sarf etmiş olmazsınız.

Çankaya ve çevresinde ikamet ediyorsanız, Candan İkinci El Eşya firmamız, size bu konuda büyük hizmet sağlamaktadır. 2. El mobilyalarınız, kullanıma uygun eşyalarınız ve beyaz eşyalar dahil olmak üzere satmak istediğiniz tüm kullanılabilir eşyaları satın almaktayız.

Çankaya’da bulunan ev, ofis ya da iş yerlerinizdeki 2. El eşyalarınızı satmak istiyorsanız biz talibiz. Eşyaların fiziksel durumları ve kullanışlılık testi göz önünde bulundurularak teklif verilmektedir. Siz de 2. El eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim için bizi 0 535 372 47 72 mobil hattımız ile arayabilir, mesaj atabilir ve ya whatsapp aracılığı ile satılacak ürünlerinizin resimlerini atarak fiyat alabilirsiniz.