Etimesgut

In 2 El Eşya by Candan

Etimesgut ve çevresinde ikamet ediyor ve 2. El eşya alanları arıyorsanız tüm ürünlerinizi satın alacak firma için doğru adrestesiniz. Eşyalarınızın tam fiyatı hesaplanarak alındığı firmamız, güvenilir ve anlayışlı hizmeti ile alanının en iyisidir. Talep ettiğiniz fiyata en yakın teklifleri alacağınıza emin olabilirsiniz. Bizden fiyat almadan sakın eşyalarınızı satmayın ya da atmayın!

İnternet üzerinden form doldurarak ya da iletişim numaramız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Etimesgut ikinci el eşya alanlar arasında ki en iyi seçenek Candanikincielesya.com ile siz de en iyisine şahit olacaksınız. Beyaz eşyalarınız, mobilya takımlarınız, spot eşyalar, fonksiyonlu eşyalar, cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar ve diğer elektronik eşyalar olmak üzere geniş yelpazede 2. El eşya alımı yapmaktayız. Siz de 2. El eşyalarınızı en uygun fiyata satabilir, yenileri için bütçe oluşturabilirsiniz.

Tüm eşyalarınızı nakit olarak satın alan firmamız, kapıda ödeme ya da adreste ödeme seçeneklerini sizin inisiyatifinize bırakmıştır. Ayrıca satın alınan eşyalar, talep etmeniz durumunda, belirttiğiniz adresten alınacaktır.

Etimesgut veya çevresinde oturuyorsanız, siz de bu eşsiz fırsattan yararlanabilirsiniz. Satın alım öncesi ve sonrası tüm soru veya görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, sevdiklerinizle ve çevrenizle de hizmetimiz hakkında paylaşım yapmayı unutmayınız. Memnun bir şekilde ayrılacağınıza ve hızlı bir şekilde 2. El eşyalarınızdan kurtulacağınıza emin olabilirsiniz.

Sabah 09.00 ile akşam 23.00 arası müşteri desteği sağlayan firmamız yetkilileri ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satacağınız yada satmayı düşünüp fiyatını merak ettiğiniz eşyalarınız için bizi 0 535 372 47 72 mobil hattımız ile arayabilir, mesaj atabilir ve ya whatsapp aracılığı ile satılacak ürünlerinizin resimlerini atarak fiyat alabilirsiniz.