Eryaman

In 2 El Eşya by Candan

Eryaman İkinci El Eşya Alanlar kelimesinde sizlere en hızlı ve garantili ticareti sunacak firma biziz. Kullanmaktan sıkıldığınız ya da değiştirmek istediğiniz tüm eşyalarınızı satabileceğiniz güvenilir bir adres arıyorsanız, Candan ikinci el eşya alım firmamız sizleri bekliyor. Değeri tam olarak hesaplanarak size sunulacak teklif doğrultusunda, hiç yorulmadan ve vakit kaybetmeden 2. El eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz. Eryaman ve çevresinde hizmet veren Candan ikinci el eşya alım firmamız sizleri bekliyor. Acele edin ve bu hizmetten en iyi şekilde yararlanın!

2 el eşyalarınız var ve bunları elden çıkarmak istiyor ama birkaç soru işaretiniz varsa, gelin bu soru işaretlerini birlikte ortadan kaldıralım. Eşyaları taşımak ya da vakit bulamamak gibi problemlerinizi artık dert etmeyin. Çünkü firmamız sizlerin yerine, belirtmiş olduğunuz adrese gelip, kapı önünde fiyat belirledikten sonra paranızı peşin olarak ödeyecektir. Taksit ya da sonra ödeme gibi bir durumla asla karşılaşmazsınız.

Tüm fiyat aralıklarında mobilya, beyaz eşya, kanepe koltuk takımı, mutfak eşyaları ve daha aklınıza gelebilecek tüm eşyaları satın alan firmamız sayesinde, siz de eşyalarınızı çöpe atmak zorunda kalmayacak ve belki de yenilerini almak için bütçenize katkıda bulunabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak ve adresinizi vermek. Tabii ki, eşyaları Eryaman’daki şubemize kendiniz de getirebilirsiniz.

Cep telefonları, bilgisayarlar, masa ve sandalyeler, halılar… yani kısacası aklınıza gelebilecek tüm kullanışlı eşyalar satın alınmaktadır. Acele edin ve bu mükemmel fırsattan yararlanın!

Bizimle ticaret yapmak yada soru sormak bizi 0 535 372 47 72 cep numaramızdan arayabilir, mesaj atabilir ve ya whatsapp aracılığı ile satılacak ürünlerinizin resimlerini atarak fiyat alabilirsiniz.