İkinci el eşya satanların yardımına koşan firmamız ile sizler de evlerinizde ki ya da ofislerinizde ki eşyalarınızı değerlendirecek ve maddiyata çevirerek atmak ya da birine hediye vermek zorda kalmıyor olacaksınız. Ankara ikinci el eşya alanlar olarak çok geniş bir alanda verdiğimiz bu hizmet sayesinde artık sizler ile kolaylıkla iletişime geçebiliyor ve sonrasında gelip ürünlerinizi yerinde görerek, fiyatta anlaşıp ürünlerinizi satın alabiliyoruz.

Uzun bir süredir başarımızı sürdürerek verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde müşteri portföyümüz giderek arttırmakta ve çok daha geniş kitlelere ulaşmaktayız. İkinci el de esas olan güven firmamızda fazlası ile mevcuttur. Sizler eşyalarınızı satmak istediğinizde, değerinin verileceğini bilir ve gözünüz kapalı eşyalarınızı bizlere satabileceğinizin farkına vararak iletişim kurabilirsiniz. Hem hızlı şekilde hizmet verir hem de adresinize kadar gelip eşyalarınızı teslim alarak ödemenizi hemen yapabiliriz.

İkinci el eşya alan firmamıza internet üzerinden ya da telefon üzerinden ulaşım saplayabilirsiniz. Sizlere iletişim kanalı olarak verdiğimiz whatsapp numaramız sayesinde videolu ya da görsellerini bizlere ulaştırarak eşyalarınızın alınıp alınmayacağını ya da değerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için anlaşılan detaylı ve net görseller göndermeye dikkat ediniz. Bu şekilde ilk adımda iletişime geçmek bizlere ve sizlere hem zaman kazandıracak hem de konu hakkında biraz bilgi edinmenizi sağlıyor olacaktır.

İkinci el eşya alan firma olarak kriterlerimiz arasında yer alan önceliklerden biri eşyaların kullanım durumudur. Elbette sizden sonra temizlenip yeniden satışa çıkan eşyaları alım yapmaktayız. Ortalama 5 yılını doldurmamış ve temiz ürünleri satın almaktayız. Bir eşyanın ne kadar temiz olduğu ve ne kadar kullanışlı olduğu, fiyatını belirliyor olacak. Bu sebeple sabit bir fiyat olmamakla beraber sizin eşyanızın durumu fiyat hakkında belirleyici durum olacaktır. Tüm bu detayları bire bir görüşmeden önce de öğrenebilecek ve fiyat hakkında da bilgi alabileceksiniz.

Bizler haftanın her günü sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. En acil durumlarınızda bile bizlere ulaşabilirsiniz. Anlaşmamızın sonucunda aynı gün dahi eşyalarınız gelip teslim alınır ve sizlere o anda anlaştığımız fiyat üzerinden ödeme hemen yapılır. Tek bir eşya için hizmet verdiğimiz gibi, birden fazla eşya için de hizmet vermekteyiz.

Amacımız hem kullanmadığınız eşyalarınızı ekinci el satışını yaparak değerlendirmeniz hem de sizin işlerinizi kolaylaştırarak ürünleri gelip teslim almamızdır. Prensipleri ile çalışan ve güvene büyük önem veren firmamız güvenilir ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Dolayısı ile sadece sizin gösterdiğiniz ve anlaştığınız eşyalarımızı teslim ederek gönül rahatlığı ile satışı yapabileceğiniz bir firmaya ulaşmanızı sağlamak istiyoruz.

Sizler de Ankara ikinci el eşya alanları arıyorsanız ve bir an önce eşyalarınızı elinizden çıkarmak istiyorsanız o halde hemen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detayları ileterek ve adresinizi vererek çok hızlı bir şekilde alınmasını sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızı depolarda çürütmeye bırakmak yerine ya da çöpe atmak yerine değerlendirerek ek kazanç elde etmeyi başarabilirsiniz. Devir artık tasarruf devri dolayısı ile sizler de kullanmadığınız eşyalarınızı bizlere satarak yenilerini almak için daha kolay bir bütçe oluşturuyor olacaksınız.

Siz artık gelin ve tüm değerlendirmek istediğiniz eşyalarınız ile bir alo sayesinde bizlere ulaşın. Hızlı, değerinde alım hizmeti ve güvenilir iş akışlarımız ile hem kendiniz hem de çevrenizin eski eşyalarını değerlendirme fırsatını yakalamış olun. Merak ettiğiniz her konuda bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.