Eşya Satmak İstiyorum Diyenlere

In 2 El Eşya by Candan

Kullandığınız ya da aldığınıza pişman olup bir köşede beklettiğiniz tüm kullanılabilir eşyaları satın alan firmamız www.candanikincielesya , ile en iyi hizmeti almaya ne dersiniz? İkinci el eşya satmak istiyorum ama ne yapmalıyım? Diye sıkıntı yapmanıza gerek yok. Dilediğiniz eşyanın fotoğrafını bizlerle paylaşabilir ya da uzman ekibimizle iletişime geçerek adresinizde eşyaları göstererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizi tatmin edeceğine emin olduğumuz fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda ise, hemen nakit olarak peşin ödemesi yapılmaktadır.

Candan ikinci el eşya alım firmamız, antika eşyalarınızın yanı sıra buzdolabı, çamaşır makinası, televizyon gibi beyaz eşyalar ile birlikte, kanepe, koltuk ve yatak odası takımlarını da satın almaktadır. Üstelik en iyi fiyat teklifleri ile.

Ankara’nın tüm ilçelerinde ve yakın yerleşim yerlerinde adreste fiyat belirleme hizmeti ve adresten teslim seçeneği ile hiçbir vakit ya da para kaybı yaşamadan, eşyalarınızı satabilirsiniz. Yol masrafı ve boşa harcanacak vakitten dolayı beklettiğiniz 2. El eşyalarınızı elden çıkarmanın tam zamanı. Çünkü siz yorulmayacak ve asla vakit kaybetmeyeceksiniz. Alanında profesyonel kadromuz sizin için her şeyi yapacaktır.

Watsapp üzerinden satmak istediğiniz 2. El eşyalarınızın fotolarını da bizlere 0 535 372 47 72 numaradan iletebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Kısacası 2. El eşya satmak istiyorsanız, her konuda size ayrıcalık ve kolaylık sağlamaktayız. Güvenilir  ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız acele edin.